logo
LED osvětlení

LED osvětlení

Naše společnost Vám nabízí výběr z nejkvalitnějších produktů od světových producentů LED zdrojů světla.

Díky velmi časté poptávce po úsporném a přitom kvalitním osvětlení jsme začali bezplatně poskytovat tzv. “návrh na snížení energetické náročnosti osvětlení“.

Máme vyzkoušeno, že tyto návrhy společně s led-technologií, zákazníkovi zajistí optimální osvětlení a zároveň dojde ke snížení spotřeby el. energie o 40 - 90%.

Dodáváme náhrady za klasické žárovky, zářivkové trubice, halogenové žárovky (aj.), ale i celá svítidla a speciální svítidla. Dodáváme od domácností, firem, restauračních zařízení, přes státní instituce, včetně obcí až po složité průmyslové realizace.

Naše všechny světelné zdroje a svítidla mají certifikaci CE a ROHS a nevyzařují ÚV ani IR záření.

Každému našemu zákazníkovi se věnujeme individuálně. Teprve na základě návštěvy u zákazníka, kde je provedena technická kontrola svítidel, je možné navrhnout vhodné náhrady za stávající světelné zdroje, nebo výměna za nové LED osvětlení.

Na trhu je nespočet LED výrobků různé, nezřídka i pochybné kvality. Přestože výrobky vapadají stejně , nebo velmi podobně, tak není v silách běžného zákazníka poznat, kvalitu jednotlivých komponentů. A jsou tak odkázáni pouze na svůj instinkt.Naše společnost spolupracuje výhradně s prověřenými výrobci a dodavateli svítidel, kteří ve svých produktech používají pouze kvalitní komponenty od renomovaných výrobců. Pouze takto vybrané LED svítidla zaručí každému zákazníkovi dlouhodobou životnost a bezúdržbovost.

Neváhejte se na nás obrátit. Velmi rádi a nezávazně se s Vámi setkáme a poradíme.

Elektorinstalace

Elektroinstalace

Poskytujeme elektromontážní a elektroinstalační práce. Údržbu, opravu a rekonstrukci elektrických zařízení NN. Našimi zákazníky jsou soukromé osoby, malé, střední, ale i velké podniky.

Zajistíme pro Vás elektroinstalční práce od projektu až po revizi.

hifi

Ozvučovací, HIFI, VIDEO, SAT technika

Navrhneme, dodáme a nainstalujeme ozvučovací, HIFI, video a satelitní techniku.

Naše instalace jsou vhodné, pro ozvučení obchodů, autosálonů, kongresových a školících center, barů, restaurací, penzionů, hotelů, wellnes center, škol, úřadů, kostelů, sportovních hal a dalších mnoha prostorů.

Mezi naše zákazníky v neposlední řadě patří i domácnosti, kde se vysoce kvalitní zvuk a obraz začíná stávat běžným standardem. Proto jsme jim připraveni dodat špičkovou AV techniku, včetně projektorů, TV a satelitních přijímačů.

Dodáváme i instalace s protokolem DMX512.